Vytisknout

Recitační soutěž 2018

dne 7. duben 2018

Ve středu 21. 3. 2018 se konala ve školní knihovně již tradiční soutěž v recitaci. Své texty ať už poetické, nebo prozaické, humorné, či vážnějšího ladění předneslo celkem čtyřicet pět žáků od 1. do 9. ročníku. Mnozí žáci předvedli porotě výborné výkony.Recitátoři mezi sebou soutěžili ve čtyřech kategoriích, samostatně přednášeli první třídy. Hodnotící porota, která se skládala z vyučujících, paní knihovnice z Poštorné a žáků naší školy, měla těžké rozhodování, aby spravedlivě vybrala ty nejlepší.

Nakonec rozhodla takto:
1. ročníky: 
1. místo – Vanesa Čavarová, 1. B
2. místo – Karolína Zapletalová, 1. B
3. místo – Ema a Ela Francovy, 1. A

I. kategorie:
1. místo – Filip Lípa, 3. A
2. místo – Elen Konečná, 3. B
3. místo – Katka Toncarová, 2. A

II. kategorie:
1. místo – Natálie Čermáková, 5. B
2. místo – Kateřina Sítková, 4. A
3. místo – Nela Žůrková, 5. B

III. kategorie:
1. místo – Dominik Kozáček, 6. A
2. místo – Natálie Bartošová, 6. A
3. místo – Patricie Hakalová, 7. A

IV. kategorie:
1. místo – Jiří Bechynský, 8. A
2. místo – Michaela Grunzová, 9. A
3. místo – Sára Čordášová, 8. B

Porota dodatečně ocenila žáka z 3. B Alexandra Bartoše, který si zasloužil zvláštní ocenění za přednes básně Polévka ze sekery, neboť se dokázal brilantně naučit 25 slok, což je na tak malého žáka opravdu krásný výkon.

Všem výhercům blahopřejeme.

 

26. března
Sběr papíru a víček

28. března
Recitační soutěž
I. a II. stupeň

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 62 hostů a žádný člen