Vytisknout

Divadelní představení - 1.A, B, 3.A

dne 7. duben 2018

V úterý 20. 3. 2018 se třídy 1. A, 1. B a 3. A zúčastnily v Kině Koruna představení „Krysáci a ztracený Ludvík“, které si připravil divadelní soubor z Prahy. Hubert, Hodan – dva krysáci, Eda – laboratorní potkan z Prahy a Ludvíček – sádrový trpaslík. To je nerozlučná parta, která zažívá na malém smetišti poblíž Vizovic dobrodružství. Ludvík se totiž ztratil! Tato parta putuje celým smetištěm a musí se vypořádat s nástrahami okolního světa. Dětem se představení líbilo a se zájmem sledovaly, zda se celá parta ve zdraví znovu shledá.

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 48 hostů a žádný člen