Vytisknout

Divadelní představení - 1.A, B, 3.A

dne 7. duben 2018

V úterý 20. 3. 2018 se třídy 1. A, 1. B a 3. A zúčastnily v Kině Koruna představení „Krysáci a ztracený Ludvík“, které si připravil divadelní soubor z Prahy. Hubert, Hodan – dva krysáci, Eda – laboratorní potkan z Prahy a Ludvíček – sádrový trpaslík. To je nerozlučná parta, která zažívá na malém smetišti poblíž Vizovic dobrodružství. Ludvík se totiž ztratil! Tato parta putuje celým smetištěm a musí se vypořádat s nástrahami okolního světa. Dětem se představení líbilo a se zájmem sledovaly, zda se celá parta ve zdraví znovu shledá.

18. prosince
Sběr papíru a víček
I. a II. stupeň

19. prosince
kino Koruna
pohádka "Čertí brko"
I. a II. stupeň

20. prosince
Vánoční turnaj ve vybíjené
II. stupeň

21. prosince
Vánoční těšení
I. a II. stupeň

22. 12. 2018 - 2. 1. 2019
Vánoční prázdniny

3. a 4. ledna 2019
Ředitelské volno

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 61 hostů a žádný člen