Vytisknout

V únoru a březnu se páté třídy zúčastnily výtvarné soutěže – Čarovné barvy.

dne 15. březen 2018

Téma si děti vybraly na základě poslechu pověstí z okolí Dyje. Nejvíce se líbila pověst - O Perunovi. V této pověsti Perun daroval lidem víno, jako omluvu za to, že nedával dostatek vody řece Dyji a lidé trpěli žízní.Děti pracovaly ve skupinách a použily novou techniku- malování jílovou barvou. Bylo to něco nového a dětem se práce podařila.

Vypracovala: Mgr. Blanka Rakovská

26. března
Sběr papíru a víček

28. března
Recitační soutěž
I. a II. stupeň

4. dubna
Zápis do 1. ročníku
13.00 - 16.00 hodin

9., 16. a 23. dubna
Školička před školou
15.30 - 16.15 hodin

10. dubna
"Buďme kamarádi"
Preventivní program
PT - 5. ročník

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 51 hostů a žádný člen