Vytisknout

V únoru a březnu se páté třídy zúčastnily výtvarné soutěže – Čarovné barvy.

dne 15. březen 2018

Téma si děti vybraly na základě poslechu pověstí z okolí Dyje. Nejvíce se líbila pověst - O Perunovi. V této pověsti Perun daroval lidem víno, jako omluvu za to, že nedával dostatek vody řece Dyji a lidé trpěli žízní.Děti pracovaly ve skupinách a použily novou techniku- malování jílovou barvou. Bylo to něco nového a dětem se práce podařila.

Vypracovala: Mgr. Blanka Rakovská

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 52 hostů a žádný člen