Vytisknout

Žáci 4.B opět uspěli ve výtvarné soutěži

dne 3. leden 2018

Duhovka ve spolupráci s Městským úřadem Břeclav v rámci projektu Zdravé město vyhlásila 14. ročník dětské výtvarné soutěže „Moje město, můj kraj“ na téma „Putování za vánoční hvězdou aneb Jak se slaví Vánoce“.

Žáci 4. B v této soutěži uspěli kolektivní prostorovou prací „Vánoční přání“, která byla oceněna porotou a obdrželi věcnou cenu na vernisáži výstavy nejlepších prací jednotlivých kategorií v SVČ Duhovka 20. 12. 2017. Největší radost jim udělal DIPLOM od starosty Ing. Pavla Dominika.

Mgr. Zdeňka Hošková

 

18. září
Dopravní soutěž
Evropský týden mobility
vybraní žáci 4. - 9. roč.

20. září
Na silnici nejsi sám
Dopravní hřiště Břeclav
3. A, B

21. září
Přespolní běh

28. září
Státní svátek

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 50 hostů a žádný člen