Vytisknout

Žáci 4.B opět uspěli ve výtvarné soutěži

dne 3. leden 2018

Duhovka ve spolupráci s Městským úřadem Břeclav v rámci projektu Zdravé město vyhlásila 14. ročník dětské výtvarné soutěže „Moje město, můj kraj“ na téma „Putování za vánoční hvězdou aneb Jak se slaví Vánoce“.

Žáci 4. B v této soutěži uspěli kolektivní prostorovou prací „Vánoční přání“, která byla oceněna porotou a obdrželi věcnou cenu na vernisáži výstavy nejlepších prací jednotlivých kategorií v SVČ Duhovka 20. 12. 2017. Největší radost jim udělal DIPLOM od starosty Ing. Pavla Dominika.

Mgr. Zdeňka Hošková

 

18. prosince
Sběr papíru a víček
I. a II. stupeň

19. prosince
kino Koruna
pohádka "Čertí brko"
I. a II. stupeň

20. prosince
Vánoční turnaj ve vybíjené
II. stupeň

21. prosince
Vánoční těšení
I. a II. stupeň

22. 12. 2018 - 2. 1. 2019
Vánoční prázdniny

3. a 4. ledna 2019
Ředitelské volno

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 63 hostů a žádný člen