Vytisknout

Anglické divadlo - "The Witches"

dne 3. leden 2018

V předvánočním čase, tak jako každý rok, se někteří žáci druhého stupně vydali do Brna na divadelní představení v jazyce anglickém. Tentokrát to bylo v úterý 19. prosince. V podání středoškolských studentů divadla Domino zhlédli divadelní hru – Čarodějnice, anglického autora Roalda DahlaŽáci se přesvědčili, že angličtinu se učí, aby mohli nejen cestovat po světě, ale také navštěvovat kulturní akce, jimž porozumí, i když to nebude v našem rodném jazyce. Po divadelním představení jsme si společně zašli na brněnské vánoční trhy.

Mgr. Ludmila Výborná

16. ledna
Divadélko pro školy
I. a II. stupeň

18. ledna
Úřad práce - exkurze
IX.A

31. ledna
Pololetní vysvědčení

2. února
Pololetní prázdniny

5. - 11. února
Jarní prázdniny

 

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 45 hostů a žádný člen