Vytisknout

Anglické divadlo - "The Witches"

dne 3. leden 2018

V předvánočním čase, tak jako každý rok, se někteří žáci druhého stupně vydali do Brna na divadelní představení v jazyce anglickém. Tentokrát to bylo v úterý 19. prosince. V podání středoškolských studentů divadla Domino zhlédli divadelní hru – Čarodějnice, anglického autora Roalda DahlaŽáci se přesvědčili, že angličtinu se učí, aby mohli nejen cestovat po světě, ale také navštěvovat kulturní akce, jimž porozumí, i když to nebude v našem rodném jazyce. Po divadelním představení jsme si společně zašli na brněnské vánoční trhy.

Mgr. Ludmila Výborná

18. září
Dopravní soutěž
Evropský týden mobility
vybraní žáci 4. - 9. roč.

20. září
Na silnici nejsi sám
Dopravní hřiště Břeclav
3. A, B

21. září
Přespolní běh

28. září
Státní svátek

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 102 hostů a žádný člen