Vytisknout

Anglické divadlo - "The Witches"

dne 3. leden 2018

V předvánočním čase, tak jako každý rok, se někteří žáci druhého stupně vydali do Brna na divadelní představení v jazyce anglickém. Tentokrát to bylo v úterý 19. prosince. V podání středoškolských studentů divadla Domino zhlédli divadelní hru – Čarodějnice, anglického autora Roalda DahlaŽáci se přesvědčili, že angličtinu se učí, aby mohli nejen cestovat po světě, ale také navštěvovat kulturní akce, jimž porozumí, i když to nebude v našem rodném jazyce. Po divadelním představení jsme si společně zašli na brněnské vánoční trhy.

Mgr. Ludmila Výborná

18. prosince
Sběr papíru a víček
I. a II. stupeň

19. prosince
kino Koruna
pohádka "Čertí brko"
I. a II. stupeň

20. prosince
Vánoční turnaj ve vybíjené
II. stupeň

21. prosince
Vánoční těšení
I. a II. stupeň

22. 12. 2018 - 2. 1. 2019
Vánoční prázdniny

3. a 4. ledna 2019
Ředitelské volno

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 42 hostů a žádný člen