Vytisknout

Den otevřených dveří ve znamení Anděla

dne 3. leden 2018

V úterý 12. 12. 2017 v odpoledních hodinách se Základní škola Na Valtické rozzářila anděly a slavnostně naladěna otevřela své prostory pro veřejnost. Již ve vstupní části školy na návštěvníky dýchla vánoční atmosféra, která je provázela po celou dobu prohlídky školy. Ve všech prostorách, ať už na chodbách, či v učebnách je pohladili po duši andělé. Kreativitě se meze nekladly, a tak mohli návštěvníci obdivovat anděly papírové, ze dřeva, z keramiky a mnohé další.Na výzdobě školy, které předcházela mravenčí práce, se podíleli žáci z I. a II. stupně a jejich vyučující.

Ti, kteří si v tuto adventní dobu udělali čas, mohli zhlédnout například nově opravenou a vybavenou školní jídelnu, dále jednu z nejoblíbenějších místností našich žáků, a to školní knihovnu, o které můžeme říci, že je opravdu unikátní, a nápaditě vyzdobené třídy a chodby. Velký úspěch slavili naši malí debrujáři, kteří předváděli zajímavé fyzikální a chemické pokusy.

Myslíme si, že rodiče, prarodiče a jejich děti odtud odcházeli příjemně překvapeni a na chvíli si odpočinuli od předvánočního shonu, což bylo také jedním z našich cílů.

Symbol anděla jsme si zvolili pro letošní Den otevřených dveří pro jeho větší význam právě v období předzvěsti Vánoc, neboť anděl je poslem radosti, lásky, dobroty a vzájemné pomoci.

18. prosince
Sběr papíru a víček
I. a II. stupeň

19. prosince
kino Koruna
pohádka "Čertí brko"
I. a II. stupeň

20. prosince
Vánoční turnaj ve vybíjené
II. stupeň

21. prosince
Vánoční těšení
I. a II. stupeň

22. 12. 2018 - 2. 1. 2019
Vánoční prázdniny

3. a 4. ledna 2019
Ředitelské volno

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 68 hostů a žádný člen