Vytisknout

Vánoční besídka 1.B a 3.B

dne 3. leden 2018

Ve čtvrtek 7. 12. 2017 se ve školní knihovně uskutečnila vánoční besídka žáků 1. B a 3. B. Žáci si pro své rodiče, prarodiče a další příbuzné připravili krásný a bohatý program. Kromě zpěvu tradičních vánočních koled a přednesu básniček, mohli přítomní vidět také veselý vánoční taneček a zpívanou pohádku od Aleny Riegerové a Stanislava Chudoby s názvem „Vánoční pohádka“. Tento půvabný příběh o tom, proč u jesliček stojí voleček s oslíkem jistě zaujal a potěšil všechny, kteří se na děti přišli podívat.

Mgr. Regína Uhrová, Martina Šopíková, Bc. Barbora Kučerová, Bohdana Herzánová

18. prosince
Sběr papíru a víček
I. a II. stupeň

19. prosince
kino Koruna
pohádka "Čertí brko"
I. a II. stupeň

20. prosince
Vánoční turnaj ve vybíjené
II. stupeň

21. prosince
Vánoční těšení
I. a II. stupeň

22. 12. 2018 - 2. 1. 2019
Vánoční prázdniny

3. a 4. ledna 2019
Ředitelské volno

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 100 hostů a žádný člen