Vytisknout

"Česko vesluje"

dne 3. leden 2018

Projekt „ČESKO VESLUJE“ zahrnuje školní ligu i veslování pro širokou veřejnost. Děti ve školách po celé republice mohou soutěžit na hodinách TV na veslařských trenažerech a to jak ve družstvech, tak i v jednotlivcích. Zapojit se mohou všechny děti, takže i ty, které si nejsou jisté v jiných oblastech sportu. Důležitým spojením je nadšení pro sport a týmová práce.

V rámci tohoto projektu k nám 6. 12. 2017 zavítal hlavní trenér Labské akademie veslování Josef Akai, aby nám ukázal hlavní zásady veslování, popřípadě jakých chyb se mají děti vyvarovat. Při této příležitosti se naši žáci rovnou do projektu zapojili. Vytvořili čtyřčlenná družstva od 5. – 7. ročníku. Dětem se akce líbila a těší se na další pokračování.

 

 

18. prosince
Sběr papíru a víček
I. a II. stupeň

19. prosince
kino Koruna
pohádka "Čertí brko"
I. a II. stupeň

20. prosince
Vánoční turnaj ve vybíjené
II. stupeň

21. prosince
Vánoční těšení
I. a II. stupeň

22. 12. 2018 - 2. 1. 2019
Vánoční prázdniny

3. a 4. ledna 2019
Ředitelské volno

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 57 hostů a žádný člen