Vytisknout

Okresní přebor ve šplhu 2017

dne 12. prosinec 2017

Ve středu 22. 11. 2017 se vybraní žáci z 1. i 2. stupně zúčastnili okresního přeboru ve šplhu, který se konal na ZŠ Slovácká. Šplhali na tyči dlouhé 4, 5m a každý měl dva pokusy. I přes vynikající výsledky soupeřů se nám podařilo vybojovat skvělá umístění. Všem závodníkům děkujeme.Výsledky:

3. místo -  Pavel Tuček (kategorie 6. - 7. tříd) – čas 3,11s

2. místo – Martin Zabil (kategorie 8. - 9. tříd) – čas 2,41s

3. místo vybojovalo družstvo žáků ve složení: Tomáš Stánok, Lukáš Opavský, Martin Zabil

Reprezentanti: Helena Želísková, Karolína Suchánková, Rozálie Hakalová, Petr Kováčik, Nico Vu, Erik Kurial, Marek Barta, Lukáš Holešinský, Sofie Svobodová, Tereza Veselá, František Helešic, Filip Navrátil, Filip Staněk, Ondřej Peterka

29. - 30. března
velikonoční prázdniny

2. dubna
státní svátek

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 86 hostů a žádný člen