Vytisknout

Okresní přebor ve šplhu 2017

dne 12. prosinec 2017

Ve středu 22. 11. 2017 se vybraní žáci z 1. i 2. stupně zúčastnili okresního přeboru ve šplhu, který se konal na ZŠ Slovácká. Šplhali na tyči dlouhé 4, 5m a každý měl dva pokusy. I přes vynikající výsledky soupeřů se nám podařilo vybojovat skvělá umístění. Všem závodníkům děkujeme.Výsledky:

3. místo -  Pavel Tuček (kategorie 6. - 7. tříd) – čas 3,11s

2. místo – Martin Zabil (kategorie 8. - 9. tříd) – čas 2,41s

3. místo vybojovalo družstvo žáků ve složení: Tomáš Stánok, Lukáš Opavský, Martin Zabil

Reprezentanti: Helena Želísková, Karolína Suchánková, Rozálie Hakalová, Petr Kováčik, Nico Vu, Erik Kurial, Marek Barta, Lukáš Holešinský, Sofie Svobodová, Tereza Veselá, František Helešic, Filip Navrátil, Filip Staněk, Ondřej Peterka

18. září
Dopravní soutěž
Evropský týden mobility
vybraní žáci 4. - 9. roč.

20. září
Na silnici nejsi sám
Dopravní hřiště Břeclav
3. A, B

21. září
Přespolní běh

28. září
Státní svátek

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 41 hostů a žádný člen