Vytisknout

Návštěva partnerské školy ze Zwentendorfu - 4. prosince

dne 12. prosinec 2017

4. prosince 2017 se začala psát další kapitola setkávání s naší partnerskou školou z rakouského Zwentendorfu. Žáci 5. A a 5. B byli vybráni, aby pokračovali v dlouholetém projektu „Mezi Dunajem a Dyjí“.

Nové kamarády jsme je uvítali v aule naší školy. Vzájemné seznamování probíhalo při aktivitách tělocvičně a jak jinak než v anglickém jazyce. Společné chvíle jsme strávili také při obědě ve školní jídelně.

Po něm už následovaly andělsky laděné dílny. Návštěva kamarádů byla součástí adventního projektu – „Andělská škola“. Po skupinkách jsme vyráběli anděly z papíru i andělská přání k novému roku. Ve třetí dílně jsme zdobili tradiční vánoční perníčky. Poslední dílna byla zaměřena na netradiční vánoční stromek. Vyzdobili jsme ho otisky dlaní a malými andílky.

Nakonec jsme si všichni pochutnali na dobrotách, které nám připravily naše maminky.

S pocitem hezky prožitého adventního dne jsme se rozloučili.

Mgr. Ludmila Výborná

30. dubna
ředitelské volno

1. května
státní svátek

2. května
zápis do přípravné třídy
16.00 hodin

7. května
ředitelské volno

8. května
státní svátek

25. května
fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 8 hostů a žádný člen