Vytisknout

Dílnička s rodiči V.A, V.B

dne 12. prosinec 2017

 4. 12. 2017 jsme se opět sešli na adventní dílničce v obvyklé sestavě: rodiče, žáci, třídní učitelky a z CVČ Duhovka Soňa Hošková a Mgr. Malinová.Vyráběli jsme závěsné věnce na dveře, andílky ze šišek a sněhuláky z dřevěných polotovarů. Nabídka materiálů byla bohatá. Stačilo přidat vlastní fantazii, šikovné ruce a využít dobrých rad profesionálních výtvarnic z CVČ Duhovka. Vznikly velmi povedené ozdoby, které si děti s rodiči odnesly domů.

PaedDr. D. Vanžurová, Mgr. B. Rakovská

16. ledna
Divadélko pro školy
I. a II. stupeň

18. ledna
Úřad práce - exkurze
IX.A

31. ledna
Pololetní vysvědčení

2. února
Pololetní prázdniny

5. - 11. února
Jarní prázdniny

 

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 56 hostů a žádný člen