Vytisknout

Dílnička s rodiči V.A, V.B

dne 12. prosinec 2017

 4. 12. 2017 jsme se opět sešli na adventní dílničce v obvyklé sestavě: rodiče, žáci, třídní učitelky a z CVČ Duhovka Soňa Hošková a Mgr. Malinová.Vyráběli jsme závěsné věnce na dveře, andílky ze šišek a sněhuláky z dřevěných polotovarů. Nabídka materiálů byla bohatá. Stačilo přidat vlastní fantazii, šikovné ruce a využít dobrých rad profesionálních výtvarnic z CVČ Duhovka. Vznikly velmi povedené ozdoby, které si děti s rodiči odnesly domů.

PaedDr. D. Vanžurová, Mgr. B. Rakovská

16. října
veletrh vzdělávání
IX. A

25. října
noc ve škole
VII. A

26. října
den s českou vlajkou
I. a II. stupeň

29. a 30. října
podzimní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 91 hostů a žádný člen