Vytisknout

Dílnička s rodiči V.A, V.B

dne 12. prosinec 2017

 4. 12. 2017 jsme se opět sešli na adventní dílničce v obvyklé sestavě: rodiče, žáci, třídní učitelky a z CVČ Duhovka Soňa Hošková a Mgr. Malinová.Vyráběli jsme závěsné věnce na dveře, andílky ze šišek a sněhuláky z dřevěných polotovarů. Nabídka materiálů byla bohatá. Stačilo přidat vlastní fantazii, šikovné ruce a využít dobrých rad profesionálních výtvarnic z CVČ Duhovka. Vznikly velmi povedené ozdoby, které si děti s rodiči odnesly domů.

PaedDr. D. Vanžurová, Mgr. B. Rakovská

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 75 hostů a žádný člen