Vytisknout

Dílnička s rodiči V.A, V.B

dne 12. prosinec 2017

 4. 12. 2017 jsme se opět sešli na adventní dílničce v obvyklé sestavě: rodiče, žáci, třídní učitelky a z CVČ Duhovka Soňa Hošková a Mgr. Malinová.Vyráběli jsme závěsné věnce na dveře, andílky ze šišek a sněhuláky z dřevěných polotovarů. Nabídka materiálů byla bohatá. Stačilo přidat vlastní fantazii, šikovné ruce a využít dobrých rad profesionálních výtvarnic z CVČ Duhovka. Vznikly velmi povedené ozdoby, které si děti s rodiči odnesly domů.

PaedDr. D. Vanžurová, Mgr. B. Rakovská

25. ledna
Divadélko pro školy
PT - 9. roč.

28. - 31. ledna
Dny s anglickým lektorem
6. - 9. roč.

29. ledna
Sběr papíru a víček

31. ledna
Vysvědčení

1. února
Pololetní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 94 hostů a žádný člen