Vytisknout

Dílnička s rodiči V.A, V.B

dne 12. prosinec 2017

 4. 12. 2017 jsme se opět sešli na adventní dílničce v obvyklé sestavě: rodiče, žáci, třídní učitelky a z CVČ Duhovka Soňa Hošková a Mgr. Malinová.Vyráběli jsme závěsné věnce na dveře, andílky ze šišek a sněhuláky z dřevěných polotovarů. Nabídka materiálů byla bohatá. Stačilo přidat vlastní fantazii, šikovné ruce a využít dobrých rad profesionálních výtvarnic z CVČ Duhovka. Vznikly velmi povedené ozdoby, které si děti s rodiči odnesly domů.

PaedDr. D. Vanžurová, Mgr. B. Rakovská

30. dubna
ředitelské volno

1. května
státní svátek

2. května
zápis do přípravné třídy
16.00 hodin

7. května
ředitelské volno

8. května
státní svátek

25. května
fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 43 hostů a žádný člen