Vytisknout

Žáci 4. B zvítězili v literární soutěži "Jižní Morava čte"

dne 23. listopad 2017

V podzimních měsících proběhl již druhý ročník literární a výtvarné soutěže v rámci projektu knihoven Jižní Morava čte, pořádané ve spolupráci s Moravskou zemskou knihovnou Brno a financováno za podpory Jihomoravského kraje, letos na téma „Příběhy mého kraje“.Vítězové rozmanitých kategorií Bára Mikysková, Karolína Suchánková, Aneta Šťastná, Patrik Valeš a Helena Želísková ve čtvrtek 16. 11. 2017 své vítězné práce prezentovali při slavnostním vyhlášení výsledků v Městské knihovně Břeclav a převzali zajímavé ceny z rukou ředitele knihovny Mgr. Marka Uhlíře. V soutěži bylo 56 prací od dětí z mateřských škol až po studenty gymnázia

Žáci 4. B se literárně i výtvarně inspirovali lovci mamutů, kteří dávno tomu obývali náš kraj. Seznamují se s nimi v tomto školním roce prostřednictvím mimočítankové společné četby knihy Eduarda Štorcha Lovci mamutů. Se zájmem a velkou chutí se ve výtvarné výchově pustili do ilustrace, která byla součástí jejich vlastní literární tvorby.

Svým žákům k 1. místům srdečně blahopřeji! 

Mgr. Zdeňka Hošková

25. ledna
Divadélko pro školy
PT - 9. roč.

28. - 31. ledna
Dny s anglickým lektorem
6. - 9. roč.

29. ledna
Sběr papíru a víček

31. ledna
Vysvědčení

1. února
Pololetní prázdniny

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 75 hostů a žádný člen