Vytisknout

Žáci 4. B zvítězili v literární soutěži "Jižní Morava čte"

dne 23. listopad 2017

V podzimních měsících proběhl již druhý ročník literární a výtvarné soutěže v rámci projektu knihoven Jižní Morava čte, pořádané ve spolupráci s Moravskou zemskou knihovnou Brno a financováno za podpory Jihomoravského kraje, letos na téma „Příběhy mého kraje“.Vítězové rozmanitých kategorií Bára Mikysková, Karolína Suchánková, Aneta Šťastná, Patrik Valeš a Helena Želísková ve čtvrtek 16. 11. 2017 své vítězné práce prezentovali při slavnostním vyhlášení výsledků v Městské knihovně Břeclav a převzali zajímavé ceny z rukou ředitele knihovny Mgr. Marka Uhlíře. V soutěži bylo 56 prací od dětí z mateřských škol až po studenty gymnázia

Žáci 4. B se literárně i výtvarně inspirovali lovci mamutů, kteří dávno tomu obývali náš kraj. Seznamují se s nimi v tomto školním roce prostřednictvím mimočítankové společné četby knihy Eduarda Štorcha Lovci mamutů. Se zájmem a velkou chutí se ve výtvarné výchově pustili do ilustrace, která byla součástí jejich vlastní literární tvorby.

Svým žákům k 1. místům srdečně blahopřeji! 

Mgr. Zdeňka Hošková

30. dubna
ředitelské volno

1. května
státní svátek

2. května
zápis do přípravné třídy
16.00 hodin

7. května
ředitelské volno

8. května
státní svátek

25. května
fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 44 hostů a žádný člen