Dopravní soutěž 2017

dne 8. říjen 2017

V rámci EVROPSKÉHO TÝDNE MOBILITY město Břeclav uspořádalo dopravní soutěž. Konala se na dopravním hřišti v areálu bývalého cukrovaru, dne 21. 9. 2017. Soutěžili žáci od čtvrté třídy až po devátou. Mezi disciplíny patřila jízda zručnosti dle pravidel silničního provozu a ověření základních znalostí, nejpomalejší jízda, výbava jízdního kola a znalosti poskytnutí první pomoci. Naši školu reprezentovali žáci ze třídy 4.B Patrik Valeš a Elen Blažková, z 5.A to byli Adam Kukliš a Rozálie Hakalová, 6.A zastupoval Dominik Kozáček, z 8.A to byli Filip Kukliš (získal cenu ze znalostí dopravních značek a vybavení jízdního kola) a Aneta Kubináková a z 9.A Martin Zabil (získal 1. místo z nejpomalejší jízdy).

Gratulujeme

Mgr. Jitka Martínková