Vytisknout

Dopravní soutěž 2017

dne 8. říjen 2017

V rámci EVROPSKÉHO TÝDNE MOBILITY město Břeclav uspořádalo dopravní soutěž. Konala se na dopravním hřišti v areálu bývalého cukrovaru, dne 21. 9. 2017. Soutěžili žáci od čtvrté třídy až po devátou. Mezi disciplíny patřila jízda zručnosti dle pravidel silničního provozu a ověření základních znalostí, nejpomalejší jízda, výbava jízdního kola a znalosti poskytnutí první pomoci. Naši školu reprezentovali žáci ze třídy 4.B Patrik Valeš a Elen Blažková, z 5.A to byli Adam Kukliš a Rozálie Hakalová, 6.A zastupoval Dominik Kozáček, z 8.A to byli Filip Kukliš (získal cenu ze znalostí dopravních značek a vybavení jízdního kola) a Aneta Kubináková a z 9.A Martin Zabil (získal 1. místo z nejpomalejší jízdy).

Gratulujeme

Mgr. Jitka Martínková

26. února
Sběr papíru a víček

26. února
Ekurze - Dukovany, Dalešice
8. a 9. ročník

28. února
Beseda se spisovatelkou
1. - 7. ročník

4. - 6. března
LVK Němčičky

12. března
Anglické divadlo
4. a 5. ročník

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 59 hostů a žádný člen