Vytisknout

Dopravní soutěž 2017

dne 8. říjen 2017

V rámci EVROPSKÉHO TÝDNE MOBILITY město Břeclav uspořádalo dopravní soutěž. Konala se na dopravním hřišti v areálu bývalého cukrovaru, dne 21. 9. 2017. Soutěžili žáci od čtvrté třídy až po devátou. Mezi disciplíny patřila jízda zručnosti dle pravidel silničního provozu a ověření základních znalostí, nejpomalejší jízda, výbava jízdního kola a znalosti poskytnutí první pomoci. Naši školu reprezentovali žáci ze třídy 4.B Patrik Valeš a Elen Blažková, z 5.A to byli Adam Kukliš a Rozálie Hakalová, 6.A zastupoval Dominik Kozáček, z 8.A to byli Filip Kukliš (získal cenu ze znalostí dopravních značek a vybavení jízdního kola) a Aneta Kubináková a z 9.A Martin Zabil (získal 1. místo z nejpomalejší jízdy).

Gratulujeme

Mgr. Jitka Martínková

30. června - 2. září
hlavní prázdniny

30. srpna
schůzka rodičů žáků PT a 1.tříd
s třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD
v aule v 17.00 hodin

3. září
začátek nového školního roku

3. září
slavnostní vítání prvňáčků a žáků PT
v aule v 8.30 hodin

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 570 hostů a žádný člen