Vytisknout

Absolventské práce 2017

dne 27. červen 2017

Stejně jako v minulých letech, i letos žáci 9. ročníku již od začátku druhého pololetí zpracovávali absolventské práce na vybrané téma. Zaměření svých prací si vybírali podle toho, co je zajímá a čemu by se rádi věnovali více do hloubky. Objevila se témata prakticky ze všech předmětů, které se v 9. ročníku vyučují.

Po výběru tématu a poradě s vedoucím práce se žáci pustili do vlastní přípravy a tvorby absolventské práce; hledali vhodné zdroje, pracovali s různými prameny a vše postupně přetvářeli v smysluplné dílo, které si 1. a 2. června postupně všichni obhájili před tříčlennou komisí složenou z pedagogů školy. Většina žáků předvedla vynikající výkon, který byl náležitě odměněn potleskem a odpovídající známkou.

Žáci zpracováním absolventské práce dosvědčili, co vše se během základní školní docházky naučili, předvedli, jak umí pracovat samostatně a s různými zdroji, jak umí vystupovat a své názory si obhájit. Po obhajobě všech absolventských prací proběhlo vyhodnocení a žáci obdrželi certifikát se získanou známkou.

Mgr. Jana Bojková

30. dubna
ředitelské volno

1. května
státní svátek

2. května
zápis do přípravné třídy
16.00 hodin

7. května
ředitelské volno

8. května
státní svátek

25. května
fotografování tříd

Malé info

K-centrum logo

 

EUpenizeskolam
 

Kdo je online

Právě přítomno: 76 hostů a žádný člen